סדנאות

סדנאות תנועה משולבות

סדנאות תנועה לאנשים עם צרכים מיוחדים ואנשים מהקהילה. הסדנאות נועדו לאפשר תנועה, תקשורת ומודעות, והן מייצרות תחושת שייכות עבור כל המשתתפים.

בסדנאות שמים דגש על נשימה מודעת ונכונה, וכך נוצר ערך מוסף של הזרמת דם והפחתת לחצים – דבר התורם לתחושה כללית טובה וחיונית יותר.

הסדנאות מתחילות בעבודה יחידנית ומתפתחות לעבודה בזוגות ובקבוצות. הסדנאות מתמקדות בתרגול תקשורת בתנועה ובפיתוח שפה תנועתית ייחודית.

משך הפעילות כשעתיים. אפשר לערוך את הסדנאות על בסיס קבוע או חד פעמי.

 

סדנאות אונליין

המדיה שהתגלתה לכולנו בתקופה האחרונה, חשפה אפשרויות נוספות לנוע ביחד. בסדנה נעבור חוויה של תנועה ללא מגבלה של מקום, גוף או מחשבה. יחד ניצור תנועה מחברת, נתרגל תנועות שיאפשרו לנו לשחרר את מה שלא ידענו לדבר.

סדנאות פרפורמנס

בסדרת סדנאות נמצא את העוצמה החבויה בנו שמאפשרת להביא את עצמינו במיטיבנו בעמידה  (ובתנועה) על הבמה. בניגוד לדעה הרווחת שנולדים עם זה, עמידה מול קהל זאת טכניקה ואימון. בסדרת סדנאות נשתמש בתנועה לחשוף איכויות שקיימות בנו . נמשיך בתרגול טכניקות לחיזוק הנוכחות על הבמה, ונרכוש כלים למיקוד ושכלול הפתיחות הנדרשת לפרפורמר.

ילדי אנוך בצ'יימס ישראל עם מגמת מחול מהתיכון לאומנויות בת״א

סדנאות פרטיות

מורי העמותה הם רקדנים בעלי ניסיון רב שנים הן בתחום המחול והן בעבודה עם בעלי מוגבלויות. במסגרת הסדנאות הפרטיות אנו עובדים עם התלמיד/ה על שיפור מיומנויות התנועה באמצעות תהליך אימפרוביזציה מודרך המביא לביטוי הקול הפנימי והרגשי. לרוב אנחנו מצרפים לשיעור גם בן משפחה, מה שתורם לתחושת קירבה, סולידריות ושמחה.

משך הפעילות כשעה. אפשר לערוך את הסדנה בבית התלמיד/ה.

וידיאו דאנס של חניכי צ'יימס ישראל יחד עם התיכון לאומנויות בת"א

הפקת וידיאו דאנס

בימינו הרשתות החברתיות הם הבמה הגדולה מכולן, ולכן אנחנו מעודדים שיתופי פעולה בהפקות וידיאו דאנס המשלבות אנשים עם צרכים מיוחדים ואנשים מהקהילה. התהליך, כמו התוצר הסופי, נתפר למידות המשתתפים והארגונים כדי ליצור הזדהות עם המסרים והאיכויות של המעורבים בפרויקט.

שיתופי פעולה עם מגמות ובתי ספר למחול

תנועה ומחול הם שפת תקשורת. יחד עם מגמות מחול בבתי ספר אנחנו בונים פרויקטים לשילוב אנשים עם צרכים מיוחדים כדי לחנך לסובלנות ופתיחות ולהעניק תחושת שייכות. בתום הפרויקטים אנו יוצרים מופעים בלתי נשכחים, עבור המשתתפים והקהל כאחד.

סרטוני הדרכה

ברוח התקופה, אנחנו מבינים שיש אנשים שהאפשרות של תנועה משותפת אינה זמינה להם, ולכן יצרנו סרטוני הדרכה קצרים (כחמש דקות כל אחד), שבעזרתם אפשר לתרגל תנועה ביחד בחיק המשפחה או במסגרות שונות, להכנסת אנרגיה חיובית וחיוניות לגוף ולנשמה.